مقالات

خرید بهترین سیستم صوتی ماشین

خرید بهترین سیستم صوتی ماشین

امروزه سیستم صوتی ماشین یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی های خودرو محسوب می شود. بسیاری از افراد قصد دارند روی خودروی خود سیستم صوتی حرفه ای نصب کنند اما در این موضوع اطلاعات کافی ندارند. برای نصب سیسستم صوتی حرفه ای به یک پخش کننده حرفه ای و باند های حرفه ای نیاز دارید. در ادامه قصد داریم به بررسی انواع باند و پخش کننده بپردازیم و بهترین سیستم صوتی ماشین را به شما معرفی کنیم.

بهترین سیستم صوتی ماشین

همان طور که گفتیم سیستم صوتی خودرو شامل دو بخش ضبط ماشین و باند می باشد که لازم است در هنگام خرید به هردو مورد توجه شود. امروزه انواع مختلفی از ضبط و باند خودرو در بازار عرضه می شود که کیفیت و امکانات متفاوتی دارند. لازم است با انواع ضبط وباند ماشین آشنا شوید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

انواع پخش کننده خودرو

همان طور که گفتیم مدل های متفاوتی از پخش کننده خودرو در بازار عرضه می شود که همین موضوع سبب سخت شدن انتخاب می شود. پخش کننده های خودرو از لحاظ سایز و امکانات متفاوت می باشند و قیمت های متفاوتی نیز دارند. هر چه امکانات پخش کننده ماشین بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. البته موارد دیگه ای نیز مانند برند، کیفیت و … نیز در قیمت گذاری پخشخودرو تاثیر گذار است.

مقایسه انواع سیستم صوتی خودرو (پخش)

سایز پخش کننده : پخش های خودرو از لحاظ سایز به دو دسته 1DIN و 2DIN تقسیم می شوند. پخش کننده های 2DIN دو برابر پخش کننده های 1DIN می باشند. پخش کننده های 1DIN مناسب برای خودرو هایی چون پراید، پرشیا، 206، 405  و… می باشد. در صورتی که ضبط های 2DIN مناسب برای خودروهای گران قیمت تر و جدیدتر می باشد. لازم است ضبط مناسب خودروی خود را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 7 = چهل نُه